top of page

המלצות

לפני 8 שנים הכרתי את גלית. סיפרו עליה שהיא מלאך, שמצליחה  לטפל ולעזור לאנשים, באמצעות רפואה סינית. פגשתי אישה מיוחדת, שיודעת להקשיב למטופל באמפטיות וברצון אמיתי וכנה להבין אותו, ובכשרון שלה לאבחן את מצבו של המטופל.
הטיפול ברפואה סינית הוא לא קסם, כמו תרופה. נדרשת סבלנות לתהליכים שקורים תוך כדי טיפול, וגם יש חשיבות לכך שהמטופל יהיה מסוגל להתמסר לטיפול ולהאמין ביכולת שלו לעזור.
כבר בטיפול הראשון, שמתי לב להקשבה, לנוכחות, לנגיעה במקומות הנכונים ולאבחון. הרגשתי בידיים טובות שיודעות מה הן עושות, שגלית מבינה אותי בדרך שהיא נוגעת, שואלת ומאבחנת. כל נקודה שהיא נגעה היתה בול!
גיליתי גם שגלית משתמשת בצמחים ושמנים ארומטיים, שמסייעים לטיפול. היום אני משתמשת בדרך קבע בסנרג'י הוא תמיד איתי בתיק. שמן אתרי שטוב למצבי התקררות, כאב גרון ומשמש גם כמניעה (במיוחד בזמן קורונה בו אנו נמצאים) בנוסף גלית מכינה תכשירים קוסמטיים על בסיס טבעי, כמו: סרום, קרם פנים דאוגרנט ועוד, הכול מעשיי ידייה המבורכות.
למעשה ארון התרופות שלי השתנה ב-8 שנים האחרונות, ומאז היכרותי עם גלית לא השתמשתי אפילו פעם אחת באנטיביוטיקה, אדוויל או אקמול.
התרופה שלי היום היא גלית יהל, אני קוראת לה הד"ר שלי.

ממליצה עליה בחום ואהבה, בתנאי שהנפש והגוף שלכם מתמסר לתהליך ולא הראש.

ניקה

יש הרבה סיבות מדוע לטפל בעצמך בדיקור, בחרתי לספר מדוע ללכת לדיקור דווקא אצל גלית. 

הגעתי אליה לראשונה בזמן ההריון, הייתי מלאת פחדים ונראה היה שהגוף שלי לא יצליח לסחוב 9 חודשים של הריון בגילי המבוגר-39 וחצי. גלית קיבלה אותי בדרכה הרגועה והצנועה והרגשתי מייד שאני לא לבד ושיש לי על מי לסמוך. אין לי מושג מה היא בדיוק עשתה לי, אני לא מבינה בדיקור, אך התוצאה היתה שהפחד פג והרגשתי שאני מספיק חזקה לעבור את זה. לקראת סוף ההריון היה לי לחץ על עצב בעמוד השידרה והרגל כמו השתתקה. ושוב חזרתי לגלית שעזרה בהקלת הכאבים של החודש האחרון. מאז, כבר 10 שנים אני פונה אליה בכל בעיה. גלית טיפלה גם בכאבי הברכיים מהם סבלתי ואינני סובלת עוד, במיגרנה ממנה סבלתי שנים- אשר חלפה לאחר הדיקור. מיהרתי לקבל טיפול גם כשהחלו סחרחורות (ורטיגו) וגם בזה גלית טיפלה. 

במשך השנים הוסיפה לדיקור הסיני גם דיקור יפני, שיאצו, רייקי ועוד שיטות. כיום, אינני ממהרת לקחת תרופות ומעדיפה למהר לטיפול אצל גלית. 

נעמה ארז

גלית יהל היתה האדם הראשון שהלכתי אליו לדיקור.

המחשבה על כך שמישהו יכניס לי מחטים לגוף היתה "הזויה".

אבל כשהכרתי את גלית והגעתי לקליניקה, הבנתי שכדאי לתת לזה צ'אנס.

אחד הדברים שמשכו אותי בטיפול אצל גלית היתה ההזדמנות להרפות.

אנשים שהראש שלהם עובד הרבה, מנסים לא פעם לעזור למטפל להצליח בטיפול,

בעולם של גלית – רק גלית מבינה. (יש לחות גבוהה / חסר חום וכדומה)

אבל שם היא ממש טובה.

ולמטופל נשאר להרפות ולסמוך עליה וזה מה שעשיתי ובשעת הצורך

אני עדיין נעזרת בה.

 

רונית רביב

גלית היקרה

רציתי להודות לך על הטיפול המסור ועל המקצועיות, כבר תשע שנים שאנו מכירות. בכל פעם כשאחד הילדים מרגיש לא טוב אני רצה אלייך. תודה רבה לך על הזמינות ועל המקצועיות, בפעם האחרונה הגעתי עם הבן שלי קודח מחום של 39. הדיקור עבד כמו פלא, מייד חל שיפור במצבו. תודה רבה על עבודת הקודש שלך.

באהבה

יהודית

כמי שבאה מהרפואה הקונבציונלית היו לי ספקות רבים ביחס ליכולת להיוושע מהרפואה האלטרנטיבית. אבל העזרה והריפוי בכאבים אחרי ניתוח גדול בעמוד השדרה, בעיות של יובש בפה, דמעת בת שנים רבות (והוצאות כספיות אדירות) אחרי 4 טיפולים פסקה הדמעת בעין אחת והמפונקת (העין השניה) נזקקה לעוד 3-4 טיפולים. בינתיים אין צורך בטיפולי תחזוקה. אני יכולה להעיד שיש מזור בשיטה שגלית מטפלת בה ולא רק השיטה, כי אם גם היחס האכפתיות והמקצועיות, שהם נר לרגליה.

יישר כוח גלית.

יהודית ואורי

סבלתי ממיגרנות כחמש שנים. התקפים בתדירות של מספר פעמים בחודש שנמשכו עד 72 שעות. בימים אלו לא הייתי מסוגלת לקום מהמיטה, פשוט שכבתי בחושך עד יעבור זעם. משככי כאבים ותרופות למיגרנה הקלו במעט, אך עדיין לא הצלחתי לתפקד. מיותר לציין את אובדן העבודה בזמן התקף. טיפולים 

אצל גלית התקיימו באווירה רגועה ונעימה ובמקצועיות רבה. לאחר מספר טיפולים חל שיפור ניכר במצבי - הן בעוצמת הכאב והן בתדירות..... חזרתי לתפקד ומאז למעשה לא חזרוההתקפים החריפים. 

ממליצה לכל הסובלים ממיגרנות.

רחל ת.

הגעתי אל גלית עם כאבי ראש חזקים, עקב נפילה וחבלה בעצם הזנב.

הרופא אמר שייקח זמן ממושך עד שכאבים אלו  יחלפו. למעשה כבר אחרי הטיפול הראשון היתה הקלה משמעותית, ואחרי מספר טיפולים ספורים, הכאב נעלם לגמרי.

ממליצה בחום לכול מי שחש כאבים לפנות לגלית. 

אלה הרפז

 

הגעתי אלייך לפני כ-4 שנים עם דלקת חריפה וכאבים עזים במפרק הירך. הודות למיומנות האישית והמקצועית, שיטת הטיפול, הדייקנות,

הנאמנות, האכפתיות והאחריות, הם אלה שתרמו להצלחת הטיפולים.

בזכות הטיפולים שהענקת לי חזרתי לתפקוד מלא ללא כאבים.

ברצוני לציין את היחס הלבבי, הסובלנות והרצון לעזור ולאזן את הגוף

והנפש ללא תנאי, שהם חלק משמעותי בכל טיפול.

על כל זאת ברצוני להביע הערכה ותודה.

נורית דרזי

 

אישתי, בני ואני זוכים לטיפולה המסור והאיכותי של גלית כבר מספר לא מעט של שנים.

את אשתי ובני היא מצילה בכל אביב מהאלרגיות המטרידות, ואלו אני משתקם במהירות בעזרתה כל פעם מחדש, מבעיות גב-תחתון הפוקדות אותי מדי תקופה.

הטיפול תמיד נעשה במקצועיות רבה, באדיבות ובחמימות.

ממליצים בחום על גלית

 

רחביה שמיר

 

 

אני מטופלת אצל גלית כבר כ-15 שנה. גלית טיפלה בי במגוון בעיות שצצו אצלי בתקופות שונות.....

מכאבי אוזניים, לכאבי ראש ועד בעיות בעור או שפעת חורפית או ציסטה ברחם ועוד....

את האמת שכבר לא זכרת על מה עוד, כי אחרי ביקורים אצל גלית הבעיות נעלמות.

אני משתדלת להגיע לטיפול אצל גלית פעם בחודש לתחזוקה כללית. גלית תמיד זמינה ונותנת טיפול יסודי

מאוד. תודה גלית על כל השנים של הטיפולים שנתת לי, ברור שנמשיך להיפגש אצלך בקליניקה.

שירלי וינדמילר

bottom of page